Złom metalowy

Złom żelazny i metali nieżelaznych przez wielu ludzi uznawany jest za idealny materiał do recyklingu. Jego atutem jest wielokrotna możliwość odzyskiwania – bez uszczerbku na jakości. Dzięki złomowaniu odpadów metalowych przyczyniasz się do zmniejszenia degradacji środowiska naturalnego, dbasz o przyrodę oraz wykluczasz dodatkowe koszty produkcji metalu z rudy.

Skup złomu Volca zajmuje się skupowaniem złomu metalowego w ilościach detalicznych a także hurtowych. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, daj znać – stacjonujemy w mieście Brwinów! Bez żadnego problemu przyjedziemy do Klientów, aby ustawić kontener, kupić złom lub zezłomować dowolną metalową konstrukcję.

Nasza oferta dostępna jest dla klientów prywatnych oraz firm. Zapewniamy obsługę najwyższej jakości!

Złom elektroniczny

Złom elektroniczny określany jest jako zużyty, niedziałający sprzęt AGD, sprzęt pochodzący z biur, telewizory, aparaty komórkowe i inne podobne urządzenia. Osoby, które wyrzucają odpady elektroniczne w miejscach niedozwolonych muszą liczyć się z mandatem w wysokości 500 złotych i grzywną wynoszącą nawet 5000 złotych.

Dlaczego kary są tak dotkliwe? Ponieważ złom elektroniczny stanowi ogromne zagrożenie dla środowiska. Istnieje tu zagrożenie wycieku toksycznych substancji (zwykle chodzi o związki chloru i bromu a także metali ciężkich). Złom ten jest również doskonałym źródłem wielu cennych surowców – na przykład aluminium, platyna, stal nierdzewna, złoto lub srebro.

Dotąd skup Volca nie oferował usługi złomowania sprzętu elektronicznego. Trwają prace, aby to zmienić!

 

Interesuje Cię nasza oferta?

 btt_zadaj_pytanie-1