O firmie

Volca – skup złomu Brwinów

Skup złomu przy Piłsudskiego 21 działa nieprzerwanie od lutego 2004 roku. Przez te wszystkie lata, stale poszerzaliśmy naszą ofertę, współpracowaliśmy z wieloma firmami i zdobyliśmy dużą liczbę stałych klientów. 

Skup złomu Volca zajmuje się skupowaniem złomu metalowego w ilościach detalicznych a także hurtowych. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, daj znać – stacjonujemy w mieście Brwinów!

Sprzedaż stali i metali

Zajmujemy się skupem metali żelaznych i nieżelaznych u nas na placu. Nasi ludzie to doświadczeni pracownicy, którzy przez lata opanowali sztukę klasyfikacji metali do perfekcji, Przez wiele lat pracowaliśmy na zaufanie naszych klientów, dlatego dzisiaj z dumą mówimy o naszej uczciwości i zaangażowaniu.

Prowadzimy również sprzedaż złomu użytkowego, Zaczęło się od zamiłowania do staroci, dziś w naszej ofercie jest bardzo szeroka gama przedmiotów czekająca na swóją drugą szansę. Posiadamy w sprzedaży zarówno zabytkowe wagi, bardzo stare rowery czy sprzęt rolniczy  także siłowniki hydrauliczne, elementy ogrodzenia, taczki czy silniki elektryczne. Zdarzają się prawdziwe białe kruki oraz rzeczy które są rozchwytywane natychmiast.

Najlepsze ceny w Brwinowie

Jeżeli jesteś z: Brwinowa, Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Nadarzyna, Błoni, Pruszkowa to przyjedź i sam się przekonaj, że u nas kilogram waży kilogram.

Call Now Button