Created with Volca

O NAS

 

Skup złomu przy Piłsudskiego 21 działa nieprzerwanie od lutego 2004 roku. Przez te wszystkie lata, stale poszerzaliśmy naszą ofertę, współpracowaliśmy z wieloma firmami i zdobyliśmy dużą liczbę stałych klientów. 

 

Skup złomu Volca zajmuje się skupowaniem złomu metalowego w ilościach detalicznych a także hurtowych. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, daj znać – stacjonujemy w mieście Brwinów! Bez żadnego problemu przyjedziemy do Klientów, aby ustawić kontener, kupić złom lub zezłomować dowolną metalową konstrukcję.

 

Zajmujemy się skupem metali żelaznych i nieżelaznych u nas na placu, świadczymy również usługę odbioru złomu od osób, które same z róznych powodów nie mogą go do nas przywieźć. Nasi ludzie to doświadczeni pracownicy, którzy przez lata opanowali sztukę klasyfikacji metali do perfekcji, Przez wiele lat pracowaliśmy na zaufanie naszych klientów, dlatego dzisiaj z dumą mówimy o naszej uczciwości i zaangażowaniu.

 

Prowadzimy również sprzedaż złomu użytkowego, Zaczęło się od zamiłowania do staroci, dziś w naszej ofercie jest bardzo szeroka gama przedmiotów czekająca na swóją drugą szansę. Posiadamy w sprzedaży zarówno zabytkowe wagi, bardzo stare rowery czy sprzęt rolniczy  także siłowniki hydrauliczne, elementy ogrodzenia, taczki czy silniki elektryczne. Zdarzają się prawdziwe białe kruki oraz rzeczy które są rozchwytywane natychmiast.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego skupu.